Yapay Zeka ile Entegre Web Siteleri

Eklentilerimiz

Web Sitenizi Zengin Eklentilerimizle Mükemmelleştirin

Infinity Newsletter
E-Posta Pazarlama Eklentimizle Hedef Kitlenize Ulaşın

Ziyaretçilerinizi kaydedin, kayıt olmaları için magnetler tasarlayın. Kayıt olan kişilere kolayca hazır şablonlardan bültenler tasarlayın, gönderin ve takip edin. 

İnteraktif Görsel
ve Haritalar

Herhangi bir görselin üzerine işaretleyiciler, vektör şekiller ve açıklamalar ekleyin. Bu özellik, kullanıcıların görselleri zenginleştirerek daha anlaşılır ve etkileşimli hale getirmelerine olanak tanır. Görsel anlatımı güçlendirmenin yanı sıra, izleyicilerin derinlemesine keşif yapmalarını ve içeriğinizi daha iyi anlamalarını sağlar. Bu, eğitim materyalleri, sunumlar veya ürün tanıtımları gibi birçok alanda etkili bir iletişim aracıdır. İnteraktif görseller, bilgiyi daha etkili bir şekilde iletmek ve katılımcıları daha fazla çekmek için güçlü bir araçtır.

360 Derece Sanal Turlar

Bu çözümümüzle sizler için kolay ve keyifli şekilde etkileşimli 360º sanal turlar oluşturuyoruz. 360º görünümler (panoramalar), 360º videolar, içerisine gömülebilen ses, video ve fotoğraflarla tamamen özelleştirilebilir projeler yapabiliyoruz. Hedef kitlenizin tur boyunca yürürken keşfettiği etkileşim noktaları ve tıklanabilir nesnelerle hikayeleri daha gerçekçi canlandırabiliyoruz.

Mükemmel Tasarımlı Tablo ve Grafikler Yayınlayın

Her türlü tabloyu yaratıcı bir şekilde arama, listeleme, filtre seçenekleriyle yerleştirebiliyoruz. Ek olarak onlarca çeşit grafik arasından verilerinize özel grafiklerle mükemmel DashBoard’lar tasarlıyoruz. 

Infinity Form Builder

Hızlı ve kolay bir şekilde birden fazla form oluşturmanıza olanak tanıyan gelişmiş bir modül sunuyoruz. Bu sayede web sitelerinize karmaşık bilgiler isteyen hesaplanabilir bir fiyat talep, rezervasyon veya sipariş gibi formlar ekleyebiliyoruz. Sadece bir kaç tıklama ile işlevsel bir forma sahip olabilirsiniz. 

Örnek bir akıllı formumuzu İletişim sayfamızdaki Teklif Al düğmesini tıklayarak inceleyebilirsiniz.