Yapay Zeka ile Entegre Web Siteleri

iSocial

Kurum İçi Sosyal Ağ Platformunuz
İletişimi Yeniden Tanımlayın

INFINITY WEB DESIGN

iSocial ile Çalışanlarınızı Bir Araya Getirin
Bilgi ve Paylaşımı Arttırın

Previous slide
Next slide
INFINITY WEB DESIGN

iSocial

Kurumunuza Özel Sosyal Ağ

Kurumunuza özel sosyal ağınız hemen hazır. İhtiyacınıza uygun profesyonel tasarlanmış temalar ve zengin panellerle projenize hemen başlayın. Özelleştirilebilir şablonlar, tam sayfa düzenleri ve çeşitli bölümlerle platformunuzu benzersiz kılın.

Canlı Yayınlar ve İçerik

Canlı sanal etkinlikler planlayın, toplantıları sitenizde herhangi bir yere yerleştirin ve geçmiş toplantı kayıt videolarını bir kaynak kütüphanesine dönüştürün. Vimeo, YouTube gibi canlı yayın platformlarıyla canlı yayınlarınızı kolayca oluşturun.

Moderasyon ve Güvenlik

Herkes için güvenli ve destekleyici bir topluluk oluşturun. İçerik güncellemeleri bildirimlerle kullanıcılara iletilsin, kullanıcıları engelleyin ve kuralları belirleyerek içeriği otomatik olarak gizlemek veya askıya almak gibi kuralları kolayca ekleyelim.

Özel Geliştirme ve Entegrasyonlar

Özel CSS, HTML ve JavaScript kütüphaneleri kullanarak size özel isteklerinizi oluşturalım. Hatta API alt yapılarımıza erişim sağlayarak özellikler ve gelişmiş işlevsellikler ekleyin. Dilerseniz Teams, Zoom veya YouTube ile canlı sanal toplantılar ve etkinlikler yayınlayın.

Veri Güvenliği ve Gizlilik

Kullanıcıların kişisel verilerinin nasıl toplandığını, kullanıldığını ve paylaşıldığını opsiyonel standartlarla sunabiliyoruz. Tüm standart KVKK kriterlerine bağlı bilgi yönetimini sunuyoruz.

Topluluk Kontrol Paneli

Profiller, Gönderiler, Arkadaşlar ve Takipçiler, Yorumlar ve Beğeniler, Doğrudan Mesajlar, Bahsetmeler, Etkinlik Akışları, Sosyal Arama, Bildirimler, Gruplar, Etkinlikler ve İlan Panoları ile ihtiyacınız olan tüm sosyal özelliklerle platform kullanımınıza hazır.

Sınırsız Olanaklar

Sınırsız Kullanıcı, Gruplar, Öğrenme Toplulukları, Etkinlikler, Yöneticiler ve daha fazlası platformunuzda hazır. Mükemmel bir ara yüz ve kullanıcı deneyimi tasarımı ile dilerseniz etkinlik takvimi entegrasyonu ile platformu kullanabilirsiniz.

Görünümü Kişiselleştirin

Markanıza uygun renk paletlerini ve yazı tiplerini seçin, her alana genel ayarlarla uygulayalım. Typekit ve Google Yazı Tipleri gibi desteklerle istediğiniz tasarımı oluşturalım. Başlık ve alt bilgilerinizi açılır menüler, yan ve sosyal düğmeler, animasyonlar ve sabit kaydırmalarla sitenizi özelleştirelim.

Çalışanlarınızı Bütünleştirin, Başarıyı Paylaşın!